MOŻESZ NAS SPRRAWDZIĆ

 

  Nie jesteś zdecydowany na kurs w naszym Ośrodku?  Zapraszamy na zajęcia próbne z teorii.
W wykładach możesz uczestniczyć jako wolny słuchacz. Poznasz naszych instruktorów, zobaczysz w jaki sposób prowadzimy naukę teorii.  Będziesz mieć okazję zapytać  kursantów co sądzą o naszej szkole.  ( wystarczy że z ''marszu" przyjdziesz na zajęcia)

Pamiętaj, że korzystanie z oferty zajęć próbnych nie zobowiązuje Cię w żaden sposób do podjęcia decyzji o wyborze naszej szkoły. Sprawdź nas, porównaj z innymi i wybierz szkołę, którą uznasz za najlepszą dla siebie.

 

W MILI NIE MA UKRYTYCH OPŁAT

 

Wszyscy dobrze wiemy że ukryte koszty to plaga Ośrodków Szkolenia.  W Mili stawiamy na rzetelność i obustronny szacunek. Nie możemy sobie pozwolić na utratę renomy i zaufania jakie wypracowaliśmy sobie do tej pory, dlatego każdy  ma gwarancję że otrzyma rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym informację dotyczące opłaty za kurs.  ( CENNIK)

 

OPŁATA ZA KURS ZOSTANIE ROZŁOŻONA NA RATY

 

Każdy wie najlepiej jak kształtuje się jego budżet domowy i na jakie wydatki może sobie pozwolić. Dla Twojej wygody i komfortu w MILI opłata za kurs rozłożona jest na raty. Każdy kto skorzysta z naszego systemu ratalnego musi wiedzieć że nie są do niego doliczane żadne dodatkowe opłaty. Płatności można dokonywać wpłacając na konto lub podczas zajęć teoretycznych i praktycznych, zawsze otrzymując potwierdzenie w postaci paragonu fiskalnego.

 

JAZDY W REJONIE EGZAMINACYJNYM

 

Musimy sobie powiedzieć jasno ? nie ma dokumentu oficjalnie określającego trasy egzaminu państwowego. Wiedzę gdzie egzaminatorzy najczęściej zabierają swoje "ofiary" :) zdobywaliśmy   na podstawie relacji naszych kursantów i własnych obserwacji. Możemy  zapewnić że bardzo dobrze znamy te rejony i wszystkie te miejsca dokładnie Wam pokażemy. Oczywiście jazda po odpowiednich trasach nie daje gwarancji zdania egzaminu, ale na pewno pozwoli zminimalizować egzaminacyjny stres i polubić newralgiczne miejsca :)

 

SZYBKIE TERMINY JAZD

 

Na pewno każdy słyszał o kursach które trwają w nieskończoność a częstotliwość jazd jest delikatnie mówiąc rzadka. W MILI wiemy że aby poczuć się pewnie za kółkiem nie można mieć długich przerw między zajęciami.  Dlatego właśnie w naszym ośrodku masz pewność że za kółko wsiądziesz minimum dwa razy w tygodniu. Dzięki naszej flocie samochodów możesz spać spokojnie i być pewien że kurs nie będzie się przeciągał w nieskończoność.

 

PEŁNE GODZINY

 

"ZACZELIŚMY TROCHE PÓŹNIEJ , WIĘC ZA TO SKOŃCZYMY WCZEŚNIEJ"  to zasada często wyznawana w Ośrodkach szkolenia, ale nie w MILI. My wiemy że każda minuta spędzona za kierownica jest  bardzo potrzebna i cenna. Nasze jady łączymy w 2 lub 3 godzinne bloki,  tak żeby nasi kursanci spędzili jak najwięcej czasu w ruchu miejskim. Na korki nie mamy wpływu, jednak na to o której zaczynamy i kończymy jazdy już tak - więc gwarantujemy że wszystkie godziny kursu będą maksymalnie wykorzystane.

 

PROFESJONALIZM NASZYCH INSTRUKTORÓW

 

Aby nauczyć się prowadzić pojazd nie wystarczy tylko  jeździć po mieście, trzeba robić to z sensem. W MILI  głównym wyznacznikiem doboru trasy nie są punkty w których instruktor ma do załatwienia swoje prywatne sprawy. Trasy dobieramy  tak żeby pozwoliły one na doskonalenie umiejętności, zapewniały ciągły rozwój i przede wszystkim bezpieczeństwo naszym kursantom.

 

POJEDZIESZ ZAWSZE CZYSTYM I SPRAWNY SAMOCHODEM

 

 W naszych samochodach  spędzisz 30 godzin swego życia, warto więc by było w nich schludnie i czysto. Bezpieczeństwo i zdrowie naszych Kursantów  to dla nas sprawa priorytetowa dlatego samochody nie tylko ładnie się prezentują, ale i ich stan techniczny jest bardzo dobry.

 

Partnerzy

  • firmynet.png
  • logo-lo-skawina.png
  • logotyp.jpg
  • logo_piast.jpg
  • modello.png

Zapisz się na kurs

Najbliższy kurs:

 

12.03.2024

 18:00

 

 

BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

UL. ŻWIRKI I WIGURY 17

SALA NR 2

 

 

Kurs rozpoczął się:
4
5
dni
1
1
godz.
3
7
min.
5
4
sek.

Kontakt z nami

Tomek604 - 061 - 507

Bartek511 - 967 - 604

E-mailbiuro@naukajazdyskawina.pl

 

Sala wykładowa

Liceum Ogólnokształcące

ul. Żwirki i Wigury 17

sala nr 2 (parter)

32-050 Skawina

Godziny kontaktu

Pon - Pt: 7:00 - 21:00

Sob: 7:00 - 16:00